04 Mayıs 2013

Bosch Servisi Sorunu Çözemiyor!

Bir ay önce çamaşır makinesi için servis çağırdım ve servis arıza olmadığını söyledi sonrasında arıza devam ettiği ve sorun olduğunu makine durunca anlamış oldum tekrar yetkili(siz) servisi aradığımda ise makinenin parçasının bozulmuş olduğunu ve uzun zamandır da bozuk olduğunu bu yüzden de ciddi bir arızaya sebep olduğunu söylediler.

Bosch a bunu bildirdiğimde ise çağrı merkezinden arayıp size %20 indirim lütfedelim diye bir yaklaşımda bulundular. Elimde servislerinin verdiği fişlerden ilki de ne hikmetse onlarda görünmüyormuş zaten bir anlamı da yokmuş. Neden yetkili servis çağırıyorsak artık mahalledeki tamirciye yaptırsaydık keşke en azından arkasında dururdu yaptığı işin.

Yücel 232 Okunma

Cevaplar

  • Yücel04 Mayıs 2013

    Bosch müşteri hizmetleri aradı yetkili(siz) servislerinde çalışanların usta olmadığını ve sadece bozuk parça varsa değiştirebildiklerini ve sadece değişen parçaya tekrar garanti verdiklerini arızadan falan da anlamadıklarını anlattı bosch bosch :) şimdi bana çamaşır makinesinden anlayan doğru düzgün tamir yapabilecek ve yaptığı işin arkasında durabilecek bir özel servis lazım . malum bosch yetkili(siz) servisleri yaptığı işin arkasında duramıyor ve bosch genel müdürlüğü bu hatadan dolayı bir özür dileme ihtiyacı hissetmeden tekrar servis yollayıp indirim lütfediyorlar . eskiden güzel bir reklamları vardı ama artık pek umurlarında değil gibi gözüküyor güven kaybetmek .

  • Bosch Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön