Bosch Servisi Parça Temin Edemiyor...

Abdullah Ç. |

Bayram dönüşü geldiğimizde buzluk bozulmuş, dolap çok pis kokuyordu. Temizledik falan derken aradık servisi, sonra 1 gün sonra geldiler ve usta dolabın fanı ile güç kartının bozulduğunu bunu sipariş edeceğini söyledi. Ne zaman gelir deyince de 20 Eylül Salı gününe yetişir parçaların gelmesi dedi. Film de bundan sonra başladı. Bugüne kadar her gün arıyoruz ve ilgileniyorlar da telefondan ancak bir türlü sonuca ulaşamıyoruz. Devamlı aynı şeyi söylüyorlar parçalar merkezden çıkmadı!
Benim anlamadığım 2 nokta ise var:
1- İstanbul bağcılar acaba merkeze çok uzak, ulaşımı çok zor, bir yer mi? Hayır yani bana söyleseniz gelir arabayla alıp servise ulaştırabilirim. Ya da üretimi mi yok?
2- Bu ürünleri bana kurduğunuzda yok efendim garantisi uzatalım şöyle iyi böyle iyi diyordunuz. Biz de uzattık. Acaba bu konuda mı hata ettik? Bundan dolayı mı parça gelmiyor? Uzatmamalı mıydık?

Etiketler :

Tamir Süresi Dondurucu Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdullah Ç.
  28 Eylül
  17:47

  Sayın yetkililer 10gündür Bağcılar'a 2parça gönderemediniz! Üretim mi durdu? Artık başka bi yerde mi üretmeye başladınız? İstanbul içinde parça temininin 10 günü bulması kadar komik bir şey yok. Artı alaka da sıfır. Sadece ilgileniyoruz demekle mi büyük firma oluyorsunuz? Garanti uzatın diye diller döküyorsunuz, bu sürenin başladığı ilk anda da böyle yaklaşımlarda bulunuyorsunuz! Yoksa art niyet mi aramak lazım?
  Etik davranmasını bekliyorum sadece Bosch firmasından...

 • Abdullah Ç.
  28 Eylül
  01:27

  Gene çözüm üretemediniz 10gündür dolap yok!

 • 26 Eylül
  09:06

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi