17 Ocak 2014

Bosch Servisi Parça Temin Edemiyor.

Yetkili servis elemanı telefon etmeden kapı zilini çalmadan daire kapısında beliriveriyor. Evdeki yetişkin kızımız bizim dışarıda aracımızı park mesafesinde olduğumuzu söylüyor. 5 dakika bekleyebilir misiniz diyor? Servis elemanı arkasını dönüp gidiyor, yeniden servis çağırın diyor. Oysaki yeniden servis en az 2 gün sonrası demek. Israrlarımızla bunun yanlış olduğunu ifade etmemizle 2-3 saat sonra yeni servis elemanı geliyor ve cihazın elaktronik kartının çalışmadığını ifade ediyor . ıPad'inden stoklarında olmadığını ifade ediyor. Yaşam boyu teknoloji ürettiğini söyleyen Bosch cihazına ait yedek parça stoklayamıyor. Bugün 7. gün en az 5 kere ben aradım. Firmadan arayan yok.

Ertan 639 Okunma

Cevaplar

  • Ertan22 Ocak 2014

    ülke çapında faaliyet gösteren bir firmanın yedek parçasız iş yapamayacağı ve müşterisini zaman olarak mağdur edeceği aşikardır. şikayete hemen cevap vermek önemli olmasına rağmen sorunun hala giderilmemiş olma gerçeğini ortadan kaldırmıyor.

  • Bosch Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön