Bosch Servisi Gelmiyor.

Mustafa K. |

Evimizin bütün beyaz eşyasını bundan 3,5 yıl önce evlenirken b Bosch firmasından aldık.Ramazan bayramının 3.günü çamaşır makinemiz arıza yaptı yetkili servis geldi, kartı ile ilgili sıkıntı olduğunu istememiz halinde ücret karşılığı kartın hemen getirtilebileceğini söylediler, gelsin değişsin dedik.

Servisin bize geldiği tarih 29.07.2014 ve hala servis bize gelmedi ve ücretsiz Bosch servis hattını ve Kayseri'deki servisi defalarca aramamıza rağmen bir cevap alamadık. Böyle bir firmada böyle bir servis anlayışı olması beni çok şaşırttı. Demek ki insanların güvenini kaybetmektense sloganları boş bu firmanın. Bu saatten sonra servis muhatabım olmayacak. Tüketici hakem heyeti ile görüşürler.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kart / Devre Kartı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa K.
  08 Eylül
  10:15

  bu değerlendirmeyi yapmamdaki sebep 1 ay boyunca servisi onlarca kez aramama rağmen cevap alamamıştım, şikayetimi şikayetvar.com a ilettikten sonra ve direk firma yetkililerine mail ve faks gönderdikten 3 gü sonra 1 ay boyunca temin edilemeyen parça bulundu ve ücret karşılığı değiştirildi demekki bosch firmasından hizmet alabilmek için direk ana muhatablara ulaşmak gerekiyormuş, bunuda öğrendik

 • 01 Eylül
  13:28

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi