Bosch Servis ve Yedek Parça Ücretleri.

Murat Ü. |

2011 yılında 1600 TL'ye aldığım Bosch ecologixx 8 çamaşır makinem bir anda durdu. Servisi çağırdığımda ana kart buna bağlı başka kart ve bir de valf değişeceğini toplam ücretin 800 TL gibi olacağını söylediler. Ben de Bosch markasının iyi müşterisi olduğum. İçin hemen müşteri hizmetlerini aradım, bir indirim uygulamaları gerektiğini fiyatın fahiş olduğunu belirttim. Yapılan 3-5 görüşmede sonuç alamadım ve indirim yapmadılar. Şu anda benim aldığım modele emsal makine 3500 TL civarında. Bosch markasını muhtemelen bir daha evimden içeri sokmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat Ü.
  18 Mayıs
  10:52

  Sevgili okuyucu yukardaki metin Bosch un urunu şikayet edildigimde matbuu olarak eklenmektedir. Sonucta tekrar aranıp indirim kesinlikle yapilmayacagini tekrar belirttiler. önce müşteri memnuniyeti diyen bir firmanın indirim konusunda bu kadar tavizsiz olması enteresan. İlk dedigimi şimdi de diyorum beyaz esya alacaksaniz sorunsuz servis ve yedek parcayi tercih edin. Bundan sonra Bosch yok.

 • 18 Mayıs
  10:13

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi