28 Ağustos 2013

Bosch Servis Ücreti İstiyor!

Bosch buzdolabımın alt kısmı soğutmuyor diye çağırdım, servis elemanı deliklerin önüne bir şey koymayın, buzdolabında sorun yok dediği için 25 TL ücret aldı. Böyle bir servis anlayışı olabilir mi ? Ben servis elemanını çağırırken , eğer para vereceğim diye korkacaksam, neden garantisi var diyorsunuz o zaman? Böyle bir servisinin olduğunu bilseydim, 100 lira verip garanti süresini uzatmazdım.

Furkan 125 Okunma

Cevaplar

  • Furkan05 Eylül 2013

    sonuç olarak 25 tl yi aldıkları için mutlular ve görünen oki haklı olduklarını savunuyorlar hala. ama çevremdekilerin artık beyaz eşyalarından memnunmusun sorusuna vereceğim yanıtın cevabı belli tabiki hayır. kesinle uzak durun. dünya markasımı ucuz olanmı tabi ki ucuz olan demekki marka bi işe yaramıyormuş. yazık.

  • Furkan29 Ağustos 2013

    evet genel müdürlük tarafından arandım ve alınan paranın hakları olduğunu ve alırken sırf markası için verdiğim fazla paranın boşa olduğu ( çünkü Diğer markalarda aynı paralara çok daha özellikli beyaz eşyalar alınabiliyor) konusunda ikna edilmeye çalışıldım. çünkü artık çok geç zaten bütün beyaz eşyamı aynı marka almıştım onlarda da bunun rahatlığı var heralde. 25 tl nin bosch u kurtaracağını filan sanıyorlar galiba ama konu para değil değişmesi gereken zihniyetleri yoksa çok zarar ederler bence.

  • Bosch Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön