18 Eylül 2015

Bosch Servis Personeli Hatası.

07.09.2015 tahinde almış olduğumuz buzdolabına, montaja gelen servis elemanının kapağı söküp, mutfak kapısından içeri aldığında üst kapağında görülen çiziği görmesi. Bunun sonucunda değiştirilmesi için rapor tutmasının ardından 2 gün geçtikten sonra sol yan tarafında bulunan çiziği ve darbeleri gördüm 444 6 333 numarayı aradım değişim istedik. Ardından servis elemanı gelerek daha önce çizik görülen üst kapağı değiştirdi. Bosch logosunu gözle görülür şekilde eğri yapıştırdı. Logoyu çıkartırsa zedeleneceğini söyleyip işlem yapmadı. Konuyla ilgili müşteri hizmetlerine fotolarla beraber mail attım. 17.09 2015'te arandım değişimin olmayacağını söylediler. Her şekilde hakkımı arayacağım.

Hasan 513 Okunma

Cevaplar

  • Hasan27 Eylül 2015

    Konu çözüme kavuşturulmadı. 21.09.2015' de ihtarname gönderdim. Cevaba göre hareket edeceğim. Gerekirse, tüketici mahkemesine başvuracağım. Dediğim gibi hakkımı sonuna kadar aramaya kararlıyım.

  • Hasan18 Eylül 2015

    Bugün müşteri hizmetleri tarafından arandım. Aynı şekilde gün içinde dönüleceği söylendi. Fakat arayan soran yok. Konya da bulunan servisten yine aradılar. Logonun sipariş edildiğini gelince değiştireceğini söyledi. Servis elemanı daha önce değiştirmesi halinde zedeleneceğini söylemişti, şimdi ise bir şekilde zarar vermeden değiştirmeye çalışacağını söylüyor. Eminim ki ürüne daha fazla zarar verecek. Çünkü merkezle, servisin hiç bağlantısı yok. Ayıplı olan ürünü değiştirmeleri gerektiği halde dalga geçer gibi iş yapılıyor. Montaj esnasında oluşan çizik ürünün ayıplı olmasına yeter. Ürünün birebir değişmemesi halinde her durumda yasal işleme başvuracağım.

  • Bosch Temsilcisi18 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön