15 Ocak 2016

Bosch Servis Hizmeti.

Kalitesine ve servis hizmetlerine güvenip Bosch marka 65 LT' lik termosifon aldım. Ürün elime bir gün sonra ulaştı. 16:00-17:00 arasında montaj için gelmesi gereken servisi 2 kere aramam sonucu rica minnet 19:15' te getirdik. Gelen servis duvara sadece bakarak ürünün montajını yapamayacaklarını belirtti ve gittiler. Ürün elimde kaldı. Şimdi soruyorum; gelen servis elemanları herhangi bir ölçüm ve teknik inceleme yapmadan duvarın ürünü taşıyamayacağına, nasıl karar veriyorlar. Aynı duvara daha önce termosifon montajı sağlanmış şimdi neden olmuyor. Duvarı baştan mı yıkıp örmem gerekiyor. Eğer öyleyse Bosch müteahhitlik Hizmetleri bir inşallah ustasını göndersinde ona göre duvar işçiliği yapalım.

Muzaffer 306 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer 15 Ocak 2016

    Verdikleri cevaplar bile komik. Duvarı sağlamlaştıracakmışım. Bosch'un bu manidar uyarısından sonra evde adımlarımı dikkatli atmaya başladım. Mazallah ev dökülüyor ya alt kata göçmeyelim şimdi.

  • Bosch Temsilcisi15 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön