04 Mayıs 2013

Bosch Satın Aldığım Ürün Teslim Edilmiyor!

Evlilik hazırlıkları için Bosch Cevahir Avm mağazasından 03 Şubat 2013 tarihinde buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası ve elektrik süpürgesi aldım. Temmuz ayında teslim almak üzere bayi ile anlaştık ve parasını ödeyerek faturamı aldım. 02 Mayıs tarihinde bayi aradı ve aldığım kdn64vl20n ürün kodlu buzdolabını teslim edemeyeceklerini, stoklarda bulunmadığını bize üç ay sonra iletti. Bayi ile konuştuktan sonra Bosch çağrı merkezini aradım şikayetimi ilettim. Bunun üzerine Genel Müdürlükten arandım, ürünün 2013 temmuz ayına kadar stoklara gelmeyeceğini ve benim bayi ile konuşarak başka model alarak konuyu halledebileceğimi söylediler. Görerek ve seçerek aldığım ürün teslim edilmiyor.

Bilal 158 Okunma

Cevaplar

  • Bilal04 Mayıs 2013

    Gerekli işlemler başlatıldı, çağrı merkezinden arandım ve hiçbir çözüm üretilemedi. Bayi ile halletmeliymişim sorunumu. "Aldığım ürünleri bayi mi üretiyor?" sorusunu aklıma getiren Bosch' u kutlarım.

  • Bosch Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön