Bosch Randevu Zamanı Hakkında Bilgi Vermiyor.

Gökhan A. |

Bosch marka buzdolabımın soğutma fonksiyonunda sorun var. Bu nedenle servis çağırdık. Ancak, servis için aldığım randevu gün içinde herhangi bir saat diliminde gelebilir evde bekleyin şeklinde oldu. Bosch gibi büyük bir markada bile servisin hangi saat diliminde (14:00 - 16:00 vs şeklinde bilgi bile yeterliydi) geleceği bilgisinin olmaması üzüntü vericidir.

Gerek kendi sitesinde olsun, gerekte buradaki kategori başlıklarında olsun verilen hizmetten şikayeti engellemeye çalışmalarını da normal karşılıyorum artık. Ancak, bir müşteri olarak hatırlatmak isterim ki; müşteri memnuniyeti sadece ürün kalitesi ve satış anından çok sonrasında alınan hizmet ile ölçülür ve çevreye de bu şekilde aktarılır.

Etiketler :

Soğutma Problemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Randevu

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gökhan A.
  25 Mayıs
  23:00

  Bir kez arama yapıldı. Toplantı zamanıma denk geldiği için açamadım. Sonrasında da arayan ve çözüm bulmaya çalışan olmadı zaten.

 • 20 Mayıs
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi