Bosch Paslı Ürün!

Mutlu E. |

Brandium Bosch Mağazasından bulaşık makinası, çamaşır makinası aldık. Ürünler Bursa'ya teslim edildi. Ürünleri hiç açmadık ve 21.02.2015 tarihinde ürünlerin kurulumu yapıldı. Ürünleri 27.02.2015'te incelediğimizde iki ürünün altında ve sabun bölümünde paslanma olduğunu fark ettik.

Müşteri hizmetlerini aradık ürünün parçasını değiştirebileceklerini söylediler, biz sıfır aldığımız ürünlerin parçasının değişmesini istemiyoruz fakat başka seçenek olmadığını belirtiyorlar. Mağazadakiler ise ürünü teslim aldığınızda kontrol etseydiniz diye cevap veriyorlar. Ürünü biz açarsak garanti dışı olduğundan açmadık. Tek kelimeyle Bosch markası hizmet açısından sıfır.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mutlu E.
  02 Mart
  09:06

  Sürekli aynı cevabı alta yapıştırıp duruyorsunuz çözülen bir şey yok ürünleri aynıları ile değiştirmenizi istiyoruz ya da dava açacağız bu işin başka çözümü yok bizim açımızdan.

 • Mutlu E.
  28 Şubat
  12:32

  Kusura bakmayın ama müşteri hizmetleriniz bizi parça değişikliğine zorluyorlar ya bunu kabul edersiniz ya da bunu da iptal edeceğiz diyorlar beş para etmez bir hizmetiniz var.

 • 28 Şubat
  09:10

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi