Bosch Paslanmaz Çelik Dediler, Paslandı.

Turgut A. |

Bosch marka smı68l05tr/35 model bulaşık makinesi satın aldım, senesi dolmadan ön panel üzerinde pas lekeleri oluştu, servisi çağırdım gelip ön paneli değiştirdiler. 15 gün sonra değiştirdikleri panel de paslanmaya başladı. Çağrı merkezini aradım, şikayetimi belirttim, ürün değişimi talep ettim değerlendireceklerini belirttiler, üründe şikayetimin aksine bir durum ile karşılaşılır ise 40 TL'lik servis ücreti ile tehdit ettiler. Meşhur "müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim" sözleri gerçeği yansıtmıyormuş, mağduriyetimin giderilmesi için "Şikayet Var" siteniz aracılığı ile yetkililere sesleniyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turgut A.
  04 Haziran
  21:28

  Randevu isteyip Bosch teknik servisten evime geldiler, makinemin üzerindeki pas lekelerini, güçlü bir temizleyici ile temizleyip " bak temizlendi bişeycik yok, periyodik aralıklarla sen de temizlersin sorunun kalmaz" diye tavsiye verdiler. Tepkimi dile getirip, bu lekelerin pas lekesi olduğunu, silseniz de tekrar paslanacağını idia ettiğimde ise umursamaz tavırla biz Genel Merkeze bildiririz onlar gereğini yapar dediler ve gittiler. Sabahleyin fark ettim ki evde kullandıkları kirli galoşları kapımın önünde duran eşimin ayakkabısının içine bırakmışlar. Mağduriyetim giderilmedi, üstelik yaptıkları hareketle değerlerini belli ettiler, hakkımı hukiki yollarla aramayı düşünüyorum

 • 02 Haziran
  09:20

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi