28 Eylül 2015

Bosch Ocak Üzerinde Oluşan Sorunları "Kullanıcı Hatası" Diyor.

2 ay'dır kullandığım Bosch Ankastre Ocağın camı üzerinde yerleştirilen ızgaralar nedeni ile oksitlenme türünde bir iz ortaya çıktı, ızgaraların altında bulunan deliklerde de paslanma meydana geldi.

Bosch Teknik Servis geldi, fotoğraflarını çekti ve Bosch Merkez'den gelen cevap. Cam üzerindeki lekeler: Taşma sonrası meydana gelmiş & Izgara altındaki paslanma: Yıkama sonrasın kurulanmadığı için meydana gelmiş, kullanıcı hatası olduğu için bir şey yapamıyoruz.

Bir Ocak'ta taşma ihtimalinin her zaman var olduğunu bildiğini düşündüğüm Bosch nasıl bir malzeme ile üretim yapıyor ki buna sebep olabiliyor ve kullanıcı hatası diyor. (Henüz bir taşma yaşamadık bu arada).

Enver 945 Okunma

Cevaplar

  • Enver01 Ekim 2015

    Bosch yetkililerinin en son teklifi %30 indirim oldu... . Haksız olduğu konuda para isteyip, sonra mağduriyet gidermek için %30 iskonto yaparak çocuk mu kandıracaksınız yaaa... Ben haklıyım diyorum, siz bana indirim teklif ediyor ve dünyanın parasını istiyorsunuz. Görün bakalım bu konu nasıl yayılyor... . Anlamakta acaip zorlanıyorum ama anlatmak o kadar kolay oluyor ki...

  • Enver29 Eylül 2015

    Sayın Bosch Yetkilileri, şikayetimde ifade ettiğim gibi, kesinlikle üretim hatası olduğunu düşündüğüm bu sorunda vermediğiniz destek! İçin teşekkürlerimi! İfade ederim. Bundan sonra Bosch markası kullanmayacağıma, kullanmak isteyene şiddetle tavsiye etmeyeceğime, online ortamlarda bu yanlışınızı ifşa edeceğime emin olabilirsiniz. Bunun dışında da en kısa zamanda hukuki işlem başlatacağım. Emin olabilirsiniz ki 1 değil 1.000 müşteri kaybettiniz. Bosch gibi global bir markaya hiç yakışmadı gerçekten... .

  • Bosch Temsilcisi28 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön