13 Mayıs 2013

Bosch Müşteri Hizmetleri Ürünlerinden Habersiz!

Bosch müşteri hizmetleri aldığım ve teslim edilmeyen kdn64vl20n kodlu buzdolabı için beş kez aradığında ve bir kaçında sorduğumda buzdolabının Türkiye' de hiç bir yerde olmadığını söyledi. Buzdolabı yeniden tasarlanacak bahanesi ile stoklardan çekilmiş ve saygıdeğer, o çok değer verdikleri(!) müşterilerini mağdur etmişlerdi.

Dün tesadüfen Taksim Demirören Avm'de bulunan Satürn mağazasında aldığım, teslim edilmeyen ve Türkiye'de hiç bir yerde olmadığını söyledikleri buzdolabını gördüm, sorup öğrenebilirler. Çağrı merkezini aradım hemen orada "buzdolabı şu an karşımda duruyor hanımefendi" dedim, bana "emin misiniz beyefendi?" diye soruldu. İnsanları hasta eden bir kurumdan beklenecek soru buydu.

Bilal 101 Okunma

Cevaplar

  • Bilal13 Mayıs 2013

    Bosch Müşteri Hizmetleri mağduriyetimi hiç bir şekilde gidermeye yanaşmıyor, üstelik benden teslim etmedikleri ürünün yerine yeni bir ürün almamı ve farkını da ödememi istiyorlar. Özetle parasını ödeyerek aldığım ürünü canlarının istedikleri gibi davranarak stoklardan çekip teslim etmiyorlar ve bir de yeni bir ürün seçmemi farkını da ödememi istiyorlar. Oysa daha ilk aradıklarında şunu söylemelilerdi, "Beyefendi mağduriyetinizi en kısa zamanda gidereceğiz, ister ürününüzü iade edebilirsiniz, isterseniz de başka bir ürün seçerek herhangi bir ücret ödemeden bu ürüne sahip olabilirsiniz". Çünkü saygıdeğer bir firma böyle yapardı. Duvarla konuşmak gibi artık çağrı merkezi ile konuşmak.

  • Bosch Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön