08 Mayıs 2013

Bosch Müşteri Hizmetleri Çözüm Sunamıyor!

Bosch' tan aldığım ve teslim edilemeyen ürün için bayisine topu atan Bosch, bayisinin de genel müdürlüğü suçlamasıyla arada kalan tüketici olarak, Bosch Müşteri Hizmetlerini şikayet ediyorum.

Çözüme ulaştıramıyorlar konuyu ve üstüne söyleyeceklerim bitmeden "teşekkür ederiz" diyerek telefonu adeta yüzüme kapatıyorlar. Ürünü satana kadar övmedikleri nokta kalmayan Bosch, ürünü aldıktan sonra yüzünüze bakmıyor, bayi ile baş başa kalıyorsunuz. Bayi de "Genel Müdürlükten hep bunlar" diyor başka bir şey demiyor. Şikayetlerimi hukuki zemine taşımak zorunda kalıyorum.

Bilal 101 Okunma

Cevaplar

 • Bilal 12 Mayıs 2013

  Demirören Avm Satürn mağazasında Bosch'tan aldığım ve teslim edilmeyen buzdolabıyla ilgili başıma gelenleri anlattığımda oradaki satış temsilcisi arkadaş ilk olarak size üst modeli vermeliler ve ücret talep etmemeliler dedi. Çünkü ilk akla gelen çözüm buydu, büyük ve saygıdeğer kurumlar kendilerine güvenip alışveriş yapan müşterilerine bu şekilde davranırlardı. Oysa beni mağdur eden Bosch kesinlikle böyle bir yaklaşım sergilemedi ve güya o çok değer verdikleri müşterilerini mağdur etti. Saygılar Bosch(Türkçe' deki okunuşu BOŞ).

 • Bilal 09 Mayıs 2013

  Bosch İletişim Merkezi buradan yazınca iletişime geçti. Yalnız çağrı merkezi dışında daha yetkili biri değerli müşterinizle(!) iletişime geçmeyecekse lütfen artık iletişime de geçmeyin ondan da vazgeçtim. Zira hukuki yollara başvurma sürecini başlatmış bulunuyorum. Ayrıca şikayetlerime de buradan devam edeceğim, ta ki yetkili birisi bu durumdan rahatsız olana kadar. Saygılar.

 • Bilal 09 Mayıs 2013

  Bosch İletişim Merkezi artık iletişime de geçmiyor.

 • Bosch Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön