Bosch Motor Kartına Yüksek Fiyat Uygulaması!

Hayal D. |

2010 yılında aldığımız logixx 8 was20762tr/7 çamaşır makinesi bir anda f 57 hatası verdi. Kapak da açılmıyordu. Ben kapağı açmak için zorlayınca kapak mandalı da kırılmış, servis çağırdım bana motor kartı yanmış, kapak çemberi de değişecek dediler. Toplam 785 TL ücret çıkardılar. Müşteri hizmetlerini aradım indirim talep ettim. Bir hafta oldu hala dönüş yapılmadı. (bu arada kırılan kapak mandalı değişeceğine neden komple çember değişiyor bunu da anlamış değilim) galiba Bosch kalitesi de (!) zamana uymuş.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hayal D.
  27 Nisan
  09:55

  Müşteri hizmetleri aradı. Motor kartında indirim yapamayacaklarını ama kapak çemberinde %30 indirim yapabileceklerini söyledi. (benim kapak çemberimde bir şey yok sadece mandalı kırık ama ısrarla çember diyorlar) toplamdan %30 indirim yapın da biseye benzesin, hem de müşteri kaybetmeyin. Sonuç olarak gittim yerli marka yeni bir makine aldım gayette memnunum. Üstelik ücretsiz 7 yıl garantili.

 • 19 Nisan
  09:55

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi