Bosch Markası İlgisiz Ve Sözünün Eri Değil.

Sedat O. |

Bosch'dan aldığım termosifon daha bir yıl dolmadan tamiri olmaz şekilde bozuldu ve servis değişimi uygun gördü. Bosch merkezden verilen bilgiye göre 25 Şubat 2015 tarihinde sevk edilen ürün 9 Mart 2015 tarihi olmasına rağmen evime yada buradaki servise ulaşmadı. İşin kötü yanı daha önce Bosch ile yaptığım görüşmelerde ürünün nerede olduğunu bilmediklerini en geç 7 Mart'ta bana geleceğini söylüyorlardı. Şimdi ise tüm aramalarımda yetkililer size geri dönecekler deyip telefonu kapatıyorlar ve geri arayan yok. Yaşadığımız çağda en kötü kargo şirketi dahi 4 günde sevkiyat sağlıyor ve paketini takip edebiliyorsun ben böyle iş görmedim!

Etiketler :

Geç Teslimat Ürün Değişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat O.
  10 Mart
  09:48

  Bana bu standart mesajı göndermek yerine bir zahmet bir eleman görevlendirin bu sorunu çözsün, her şey ürünü satana kadar mı sizde sonra Bosch nerede, müşteri uğraşıp dursun her seferinde farklı birine derdini anlatsın ne güzel ticaret anlayışınız var sizin.

 • Sedat O.
  10 Mart
  09:42

  Merak etmeyin çağrı merkezinizi az önce de aradım ve 4. Kez size dönecekler diyip kapattı sizin için çok değerli olan biz müşterilerinizi oyalayıp yalan söyleyip ilgisiz davranışlarda bulunmaktan zevk alıyorsunuz sanırım.

 • 10 Mart
  09:23

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi