03 Eylül 2013

Bosch Kusurlu Makinenin Değişimini Yapmıyor!

Almış olduğum bulaşık makinesi gelen servis görevlisi tarafından açıldı, yan kapağının eğilmiş olduğunu gördüm . Görevli kişiye bu ürünü bu şekilde kabul edemeyeceğimi dolayısıyla kurulumunun yapılmasını istemediğimi söyledim . Değişim için gereğini yapılmasını istedim.

Birkaç gün sonra servisten aradılar ve bizden ürünü değil sadece eğik olan yan kapağı değiştirebileceklerini söylediler. Ürünün yan kapağının nasıl bir darbe sonucu zarar görmüş olduğunu bilmiyorum . Sıfır kartonunu servisin açmış olduğu kusurlu ürünün kurulduktan sonra başka sorunlara neden olabileceği riskini göze alamayacağımı söyledim . Ama kapak değişimini kabul ediyorsanız, bizimle iletişime geçersiniz deyip talebimi red ettiler.

Süleyman 127 Okunma

Cevaplar

  • Süleyman 06 Eylül 2013

    Servis sıfır aldığım kutusundan kusurlu çıkan ürünün düzgün ürünle değişimi yerine kusurlu parçanın değişimi haricinde birşey yapamayacaklarını söyledi.Umarım ilerde bu nedenden kaynaklı başka sorunla karşılaşmam.Beyaz eşya konusunda gelecekte yapacağım alışverişlerde Bosch'un bu politikasını göz önünde bulundurarak marka seçimi yapacağım artık.Çünkü o kadar para verip ürün kusurlu mu gelecek sağlam mı gelecek riskini yaşamak istemiyorum.Aldığınız ürünlerin kutusundan sağlam çıkması dileğiyle.

  • Bosch Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Mailinizde belirtmiş olduğunuz irtibat numaralarından size ulaşılamamaktadır. Ulaşabileceğimiz farklı bir irtibat numarası iletmeniz durumunda size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Saygılarımızla BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön