17 Ocak 2014

Bosch Kusurlu Çıkan Makinenin Değişimini Yapmadı.

Denizliden sıfır aldığım Bosch bulaşık makinemi kurdurdum. Daha ilk yıkamamda su akıttı ve çalışmadı. Değişim istedim servis geldi söküp dağıttı. Fenerle ve el ile suyun geldiği noktayı aradı, fakat beceremedi . Cihazı komple kaldırıp salonda bulunan sehpanın üstüne koydu evirdi çevirdi beceremedi. Sonra kendi el fenerinin pili bitti bizimkini aldı yine yapamadı. Bu şekilde biraz daha kullanın geçmezse ararsınız dedi, değişimi kabul etmedi . Cihaz hala aynı. Müşteri hizmetlerini aradık değişim yapmadıkları gibi sizin cihazınızda sorun yokmuş gelirsek 25 TL servis ücreti alırız dediler . Eğer aynı arıza devamsa değiştirir misiniz dedim cevap bile vermediler. Biz güvendik aldık fakat onlar mağdur ettiler.

Raşit 213 Okunma

Cevaplar

  • Raşit08 Şubat 2014

    Bosch Hakkında Şikayetim Var; Daha İlk yıkamada bulaşık makinamda yaşadığım problemler yüzünden ürün değişim talebimi dikkate almadılar üstüne üstlük zeytin yağı gibi üste çıkıp kullanıcıyı suçlayarak, yapılacak tamir işlemleri için ücret talep eden Bosch’a yine her zaman olduğu gibi servis kaydı açtırdık Denizli servisi geldi makinayı herzamanki gibi yatırarak içinde biriken suyu boşalttı sıfır makinada bu allahtan revamı kesinlikle bosch'dan uzak durun diyorum arçelik beko ürünlerinden almadığıma çok pişmanım İşi yokuşa sürüp sindirmeye çalışıyorlar. Müşterisine ve ürününe sahip çıkmayan bir üretici eninde sonunda bitmeye mahkumdur. En iyisi Bosch’u defterden silmek.

  • Bosch Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön