Bosch Kullanıcı Hatası Deyip İşin İçinden Çıkıyor.

Fedai P. |

İsmimden kontrol edildiğinde ne ürünler aldığım ve nasıl bir müşteri olduğum görülecektir. Ben bu kadar güvenerek ve garanti sürelerini dahi uzatarak bunca eşyayı markaya güven duyarak aldım. Geçen aylarda buzdolabımın kapağının iç kısmında bulunan ve rafın çentiğini tutan kısım yerinden kavlama şeklinde kırılmış ama kopmamış olarak durmaktadır.

Servis personeli siz yapmışsınız diyerek bırakıp gittiler. Bende sormak istiyorum buzdolabın rafının tırnakları kırılmadan kapak kırılabilir. Hiç incelemeden, düşünmeden servis elemanı hemen nasıl karar veriyor. Bu kadar basit mi siz yapmışsınız deyip gitmek. Bosch'a yakışmıyor. Tam olarak incelenmesini ve sorunun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Garanti Kapsam Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fedai P.
  11 Mart
  23:26

  Sorunum çözülmedi. Bosch firmasının ilgilenmediğinden ve bakmak için bile servis ücretinden istediğinden dolayı Vestel buzdolabı alacağım. Fırın, çamaşır, kurutma, derin dondurucu, bulaşık makinesini sizin sorunumla ilgilenmediğiniz için satın aldım. Garanti ve faturalardan da tüm eşyalarımı nasıl Bosch dan vestelle değiştirdiğimi görürsünüz.

 • Fedai P.
  18 Mart
  20:44

  Sorunum devam etmektedir. Sağ olsunlar şimdide psikolojim i bozdular.

 • Fedai P.
  10 Mart
  20:38

  Yaşadığım ve düşürdükleri durum ortada bir daha mı? TÖVBE!!!

 • Fedai P.
  10 Mart
  20:36

  Sorun devam etmekte olup BOSCH müşteri hizmetleri sorunun incelenmesi için servis ücreti parası alınacağı tehdidinde bulunarak çözüm bulmuştur. Ha bide 280 tl tamir parasınıda bana özel 230 tl yapacaklarmış. O kadar kızdım ki aldığıma mı, artı garanti yatırdığıma mı, çektiğim sıkıntıya mı yoksa düşürdükleri duruma mı yanıyım.

 • 03 Mart
  12:22

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi