24 Mayıs 2013

Bosch Korsan Servislere Engel Olamıyor!

Çamaşır makinem için servis çağırdım. Servis, 14 ay önce değiştirilen yıkama pompasının (eski servis fişini saklamıştım) yetkisiz bir servis tarafından, kısa ömürlü ve fahiş fiyata değiştirildiğini söyledi. Sebep internette Bosch servis diye arattığınızda 444xxxx nolu 3-4 tane sanki Bosch servismiş gibi davranan korsan firmaların olması.

İnanmama en büyük sebep sitelerde, servis fişlerinde Bosch'un orjinal logosunu kullanmaları. Müşteri hizmetleririni (bu sefer orjinal) aradığımda korsan servislerin engellenmesi ve kullanıcıların mağdur olmaması için hiç bir şey yapılmadığını ve yapılmayacağını öğrenmek beni üzdü. "İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim." R. Bosch.

Onur 1.387 Okunma

Cevaplar

  • Onur27 Mayıs 2013

    İletişime geçtiler geçmelerinede, 1 arpa boyu yol alamadım. Yetkisiz servislerin BOSCH logosunu kullanarak müşterileri kandırmaları konusunda hiçbir şey yapmadıklarını söylediler. Yani BOSCH ürünlerini kullananlar kandırılmaya devam edecek.

  • Bosch Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön