Bosch Klimam Soğutmuyor!

Halil O. |

1 ay önce evime klima taktırmak istedim ve tercihim Bosch oldu. Odaya kaçlık klima yeter bilmediğim için servisten keşif istedim. Bana 12 000 btu klimanın yeterli olduğunu söylediler. Bunun üzerine 12 000 btu bir klima aldım ve taktırdım klima ilk aldığım günden beri düzenli soğutmuyor. Hatta hiç soğutmadığını bile söyleyebilirim .

8 kez servis geldi ve sorunun olmadığı söyleyip gittiler . 17 derecede sürekli çalışmasına rağmen dış ortamla içeri arasında sadece 3 derecelik bir fark oluyor . Bu durumu firmaya defalarca bildirmeme rağmen bir sonuç alamadım . Ne değişim yapılıyor nede klima yapılıyor . Bunun üzerine tüm hukuki yollardan gitmeye karar verdim.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Halil O.
  05 Eylül
  13:28

  BU SİTEDE YAPTIĞIM ŞİKAYET SONUCU FİRMADAN CEVAP GELDİ VE SERVİS YÖNLENDİRİLDİ . KLİMAYI TAMAMEN SÖKÜP GÖTÜRDÜLER .NETİCE NE OLACAK BENDE ÇOK MERAK EDİYORUM .1 KLİMA SORUNLU ÇIKTI DİYE FİRMAYI KÖTÜLEYECEK DEĞİLİM DİĞER BÜTÜN ÜRÜNLERİMDE BOSCH HEPSİNDEN ÇOK MEMNUNUM .AMA ŞUNU ANLADIM Kİ DİĞER CİHAZLARDA SORUNLU OLSA KİMBİLİR ONLAR İÇİN NE KADAR UĞRAŞIRDIM MERAK EDİYORUM .....

 • 02 Eylül
  13:13

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333