Bosch Klimam Sıcak Hava Üflemiyor!

Anıl A. |

9 kasım 2013 tarihinde Kocamustafapaşa bayisinden aldığım ve 1 hafta içinde 3 defa sıcak hava üflemediği için şikayette bulunduğum klima iç ve dış ünitelerini değiştirmelerine rağmen hala sıcak hava üfleyebilmiş değil. Müşteri hizmetleri son servis raporunda klimanın yeterli performansı gösteremediğini ve sıcak hava üflemediğini yazmasına rağmen klimada bir arıza olmadığında ısrarcı.

Sorun klimanın ısıtma kapasitesi değil, klimanın hiç sıcak hava üfleyememesidir. Yani klima sıcak hava üflüyor da, odayı ısıtmaya yeterli gelmiyor değil, klima hiç sıcak hava üflemiyor. İsmine güvenerek aldığım Bosch markasından hatalı üretilmiş ürününü geri almasını ve paramı iade etmesini talep ediyorum.

Etiketler :

Isıtma Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Anıl A.
  05 Eylül
  13:35

  sorun neymiş biliyor musunuz? Klimanın iç ünitesinden dış üniteye giden elektrik kabloları ters bağlanmış.

 • Anıl A.
  07 Aralık
  17:21

  ürünü iade etmek için görüşmeler sonuçlanmış değil. evime gelen 4 farklı teknik servis klimanın göstermesi gereken performansı göstermediği konusunda rapor yazmasına rağmen ürünü geri almak için herhangi bir ilerleme kaydedilmiş değil. bosch firmasından beklentim ürünlerinin arkasında durması ve paramı iade etmesidir.

 • 03 Aralık
  12:33

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333