23 Ocak 2014

Bosch Kapıdan Sığmayan Dolabın İadesini Kabul Etmedi.

19.01.2014 günü Brandium Bosch mağazanızdan buzdolabı aldık. 20.01.2014 günü geldi. 2 saat sonra servis geldi ve dolabın mutfak kapısından geçmediği görüldü ve iade kabul edilmedi. 22.01.2014 günü tekrar gelindi. Kapaklar çıkarıldı ancak yine geçemediği görüldü. Kapıyı kestirdik bu maliyete katlandık. Bu sefer geçecek denildi. Geçirilirken içerideki kalorifere çarpılarak çizikler ve göçükler oldu. Tüm bunlar en başında firmanın ürünü değiştirmek istememesinden kaynaklandı. Tüketici haklarında ürünün 15 gün içerisinde iade edilebilir maddesi vardır. İşlemin yasalara uygun olarak çözülmesini ve zararımızın karşılanmasını rica ediyorum.

Sıdıka 1.017 Okunma

Cevaplar

  • Sıdıka23 Ocak 2014

    Gerekli işlemin falan yapıldığı yok hepsi hikaye, marka da hikaye. Bosch markasından bir daha da bir şey almam ve kimseye de aldırmam. Satın aldığımız bayi, ürünün temin edildiği bayi, servis hizmetleri ve müşteri hizmetlileri dahil hepsi anlayışsız ve müşteriyi haksız çıkarmak için elinden geleni yapan kişilerdir.

  • Bosch Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön