02 Mart 2016

Bosch Kapak Lastiği Aksesuarmış!

Nisan 2015'te aldığım Bosch çamaşır makinesini ücreti ile 4 yıl daha garantiye aldım. Bu hafta makinem kapağından su kaçırmaya başladı. Teknik servis lastiğin deforme olduğunu ama garanti kapsamına girmediğini bedelinin 264 TL olduğunu belirtti. Genel merkezi aradığımda da Kapak lastiğinin aksesuar olduğunu bu nedenle de garantiye girmediğini belirtti.

Kapak lastiğinin bir aksesuar olmadığını yıkama işlemi ile direk ilgili olduğunu belirtmeme rağmen bayan aynı söylemlerine devam etti. TDK sözlüğünde aksesuarın tanımı olarak bir aletin, bir makinenin işlevine katılmayan ancak kendine özgü ayrı bir yararı bulunan alet, araç veya nesne olarak tanımlamasına rağmen Bosch bu tanımı değiştirmiş. Sonuç olarak onarım için benden ücret talep ediyorlar, dört yıllık ilave garanti bedelini iade edin isteğime de ancak 14 gün içinde isteyebileceğimi belirtti. Sonuçta vatandaş mağdur.

İskender 433 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Temsilcisi02 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön