Bosch Kalitesizlik ve İlgisizlik!

Mustafa S. |

'İnsanların güvenini kaybetmektense para kaybetmeyi tercih ederim' sloganınız boş sevgili Bosch! Bir bayinizden elektrikli süpürge satın aldım. Ürün daha 3 ay geçmeden arıza yaptı. Servis nasıl bir servisse geldiğinde yine arızalı ve kendi beceriksizliklerini bize filtresi arızalı, arıza yaptığında içini açın elektrik aksamını söküp filtreyi tekrar takın gibi bizi elektrik teknisyeni yerine koymaya çalıştılar. Bu kadar beceriksiz servisle çalışmanız da amatörlüğünüzün göstergesidir. Ayrıca müşteri hizmetlerinde ki ablanın da yardımcı olmak yerine servis nasıl gelip ücretsiz çalıştırır o ücrete tabi demesi de cabası.

Etiketler :

Filtre Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa S.
  15 Haziran
  01:08

  hiçbir yardim da bulunmadiginiz aksine isi yokusa surdugunuz ve çözüm bulmamak için yaptığınız Bosch konusmalardan dolayı teşekkür ederim. Bir kere daha kalitesizliginizi gosterdiniz. Bosch gerçekten Bosch mus bunu iyice anladik. Buradan bu markayı apmayi dusunenlere onemle duyurulur. Makine cop oldu kullanilmiyor arkadaşlar. lütfen başka markalari degerlendiriniz. He Vestel haric:)

 • 06 Kasım
  11:05

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi