27 Temmuz 2016

Bosch Kalitesizliği Ve Hizmet Yetersizliği.

2 ay önce aldığım nofrost buzdolabımdan bir anda duman çıkmaya başladı. Fişini çekip servis çağırdım. Bir hafta boyunca gereken her yeri aradığım halde kimse net bir şey söylemedi. En sonununda olay kullanıcı hatasına bağlandı. Buzdolabı hariç hiçbir elektronik eşyama bir şey olmamasına rağmen buzdolabı kullanılmaz hale geldi. Müşteri hizmetleri o kadar ilgisiz ki biri yeni cihaz verileceğini söylerken diğeri açıklama gereği duyulmadan cihaz kaynaklı sorun olmadığını istenilen yere şikayet edebileceğimizi söyledi.

Yarı fiyatına yenisini verebileceklerini söylediler daha ilkinin 2.taksidini ödemişken bir de bunu peşin fiyata bağladılar. Mecburiyetimden yenisini almak zorundayım. Mecburiyetinizden yararlanılıp araba fiyatına denk gelecek buzdolabı istiyorsanız 2 ay idare etsin yeter diyorsanız mağdur etme konusunda Bosch markası bir harika. Bundan sonra Bosch'tan alacağım ilk ve son cihaz olacak.

Sabri 236 Okunma

Cevaplar

  • Sabri28 Temmuz 2016

    İkinci buzdolabı için yatan paraya teyit için aramayı biliyorsunuz ama o kadar ilgisiz be alakasız bir firmasınız ki müşteri sizi neden şikayet etmiş neden memnun değil arayıp sorma zahmetinde bulunmuyorsunuz yazın sıcağında 15 gündür mağdur olmasam Kabul edip o parayı asla yatırmazdım ama Bosch mağduriyetten faydalanmayı seviyormuş demek. 2 aylık buzdolabım yanmış mutfak ortasında duruyor şikayetimden vazgeçmeyip gereken tüm mercilere başvurularım devam edecek.

  • Bosch Temsilcisi27 Temmuz 2016

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön