Bosch Kalitesiz Ürün Malzeme Kullanımı ve Kullanıcı Hatası.

Erkan A. |

Bosch'tan buzdolabı aldık ürün 1 sene geçmesine rağmen alt kapak üstündeki boyası kabarmaya deforme olmaya başladı. Servis çağırdık gelen servis yetkilisi bile yazık olmuş ürüne, sizlik bir sorun yok, değişimi sağlanır ya da kapak değişir demesine rağmen Bosch genel merkezi tarafından kullanıcı hatası olduğu bahanesiyle sorun üstümüze atılmaya çalışılıyor.

Yıllardır başka markalarda ürünler kullanan tanıdıklarımda böyle bir sorun olmamasına rağmen nedense Bosch'ta bununla karşılaşıyoruz. Konuyla ilgili gerekli her yere şikayetlerimi sunacağım, ürünün fotoğraflarıyla birlikte tüketici mahkemesine başvuracağım bakalım kimde hata görelim. Bosch mağazasının önünden geçmeyin sonra uğraşırsınız.

Etiketler :

Kapı-Menteşe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erkan A.
  30 Eylül
  19:19

  1 aya yakın sure geçmesine rağmen sorunlar devam etmekte cozumsuzluk devam etmekte. Siz siz olun uzak durun bunlardan. Yasal yollara başvurumu yaptım bakalım şimdi ne yapacaklar.

 • Erkan A.
  12 Eylül
  13:55

  Firmanın çok enteresan bir müşteri hizmetleri var. 10 dan fazla görüşme yapmamıza rağmen her seferinde sorunu en baştan anlatıyoruz her seferinde tamam kaydınızı oluşturduk size dönüş yapılacak diyorlar sonrasında ne arayan var ne soran. Üstüne 18.10.2013 tarihinde 3 yıl garantili aldığımız ürünün garantisi bitmiş gözüküyor denilmesi çok gülünç ve içler acısı. Annemlere beyaz eşya alacaktık Bosch sayesinde seçim yapmakta fazla zorlanmayacağız en azından kendisinin müşteri hizmetlerinin ürünlerinin kalitesizliğini bize kanıtlayarak bir seçeneği kaldırmamıza yardımcı oldular. Şikayetimi okuyan arkadaşlara da tavsiyem paranı bolsa 3 ayda bir zaten değiştiriyorum diyorsanız alabilirsiniz.

 • Erkan A.
  12 Eylül
  09:45

  Şikayetin üzerinden 10 gün geçti ama hala sorun çözülmüş değil çözmeyi bırakın müşteri hizmetlerinin 100 kere aramamıza anlatmamıza rağmen sorundan haberi bile yok çok enteresan bir çalışma sistemi var firmanın. Zaten siteye baktığınızda markayla ilgili fazlasıyla deforme olma vb.. sorunlar olduğunu görmek mümkün. Anlaşılan sorunlarımızı konuşarak çözemeyeceğiz önümüzdeki hafta işin adli yönüne başvuracağım bir dünya para vererek aldığımız ürün için bir dünya zaman harcıyoruz. Kalitesiz... .

 • Erkan A.
  07 Eylül
  14:26

  Konuyla ilgili şikayet devam etmekte olup halen ne arayan soran var ne de sorunu gideren. Vizyonuna ve misyonuna uygun hareket etmeyen bir firma.

 • Erkan A.
  05 Eylül
  13:15

  Bosch genel merkezinin hizmetten anladığı hataları müşterilerine yıkmak sadece. Tebrik etmek lazım. Şikayetimi okuyan arkadaşlara tek tavsiyem alırken 1000 kere düşünün. Alamayacağınız servis hizmetini meydana gelen sorunun sizden kaynaklandığı iftirası hiçbir muhatap bulamamak ve buna benzer birçok soruna ben göğüs gererim sabırlıyım yapacak işim yok diyorsanız en yakın mağazalarına uğrayabilirsiniz.

 • Erkan A.
  04 Eylül
  11:54

  Buzdolabı ile ilgili şikayetimiz vardı müşteri hizmetlerini defalarca aramamıza rağmen biri kayıt açıyor diğeri not ekliyor diğeri size geri dönüş yapılacak diyor ama nedense çözüm yok hiçbir zaman. 20 gündür sürekli telefonla görüşmekle geçti en sonunda verilen cevap müşteri hatası. Bosch genel merkezinin hizmetten anladığı hataları müşterilerine yıkmak sadece. Tebrik etmek lazım. Şikayetimi okuyan arkadaşlara tek tavsiyem alırken 1000 kere düşünün. Alamayacağınız servis hizmetini meydana gelen sorunun sizden kaynaklandığı iftirası hiçbir muhatap bulamamak ve buna benzer birçok soruna ben göğüs gererim sabırlıyım yapacak işim yok diyorsanız en yakın mağazalarına uğrayabilirsiniz.

 • Erkan A.
  02 Eylül
  17:02

  Matbuğ alisilagelmis cevaplarla müşterilerini kaldırmaya tabiri caizse şerbet vermeye çalışan müşteri hizmetleri. Tebrik etmek lazım satana kadar arkasındayız sattiktan sora biz tanımıyoruz.

 • 02 Eylül
  16:26

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi