20 Mart 2013 #1695540

Bosch Termoteknik Sürekli Arızalanan Fan Motoru!

İzmir Bosch yetkili servisi olan ısısan'dan 2010 yılında aldığımız kombinin toplam 7 kere fan motoru değiştirildi.Son 2 ayda fan motoru 4 kere değiştirildi.Bize evin elektrik tesisatından kaynaklı olduğunu söyleyip suçu bize attılar.Evin tesisatını değiştirdikten sonra fan motoru 2 kere daha yandı.Şimdi tesisatınızda hata yok diyorlar ama gene değiştirme gibi bir işlemleri yok.


Bosch markasından hiç memnun değilim,çok kalitesiz bir hizmet ve yetkili servise sahipler.Yetkili servisleri resmen insanları yanıltmaya çalışıyor.En son dün tüketici koruma derneği ve hakem heyetine başvurdum.Bu kombi ya değiştirilecek ya da Bosch markasıyla bütün yolları kullanarak uğraşacağım.

Cihan 272 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi03 Nisan 2013

    Merhaba, Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmıştır. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

  • Cihan02 Nisan 2013

    Aynı kombiyi gene tamir ederek bize geri veriyorlar.Çok kötü gerçekten bu durum.Bu nasıl bir teknik sistemdir.Siz kendi evinize 8 kere arıza veren bir kombiyi sokarmısınız.Çocuklar var bu evde.Bu kombi tekrar arıza verse ve daha büyük bir durum oluşşa bunun sorumluluğunu siz alıyormusunuz? Bunun sorumluluğunu aldığınızı yazın buraya alacağım sokacağım bu kombiyi eve.Diğer türlü istemiyorum kombinizide bosch markasınıda rezillik bu.

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi20 Mart 2013

    Merhaba, Müşterimizin şikayetine istinaden gerekli görüşme sağlanmış olup, konu ile ilgili araştırma yapıldığı bilgisi verilmiştir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön