10 Aralık 2013

Bosch Oda Termostatını Temin Edemiyorum!

Bu sene içerisinde aldığım Bosch condense 2000 kombime oda termostatı almaya karar verdim. Almaya karar vermekten bile pişman ettiniz beni. İzmir/Aliağa bölgesinde ikamet ediyorum. Ürünü bırakın Aliağa'da, İzmir'de hiçbir yerden temin edemedim.

4442474 numaralı çağrı merkeziyle geçtiğim irtibatlar sayesinde Güer doğalgaz (02323743969) numaraya ulaştım. Aradığımda ellerinde olmadığını kaba bir dille söylediler. Nereden temin edebileceğimi sorduğumda ise telefonu (-nereden temin edersen et deyip) yüzüme kapattılar. Sizin servis anlayışınız bu mu ? Şu anda hiçbir şekilde param ile satın alabileceğim İzmir bölgesinde bir yer yok. Kendi paramız ile rezil olduk yani.

Can 877 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi13 Aralık 2013

    Merhaba, Müşterimiz arandı, ancak ulaşılamadı. Aliağa bölgesine bakan servisimizin farklı olması nedeniyle aranılan servis tarafından destek verilememiştir. Termostat temini ile ilgili tarafımıza ulaşması durumunda gerekli organizasyonlar yapılacaktır. Müşteri Hizmetleri 444 2 474

  • Can10 Aralık 2013

    Kombi nin markası bosch! Sanki farklı bir firma gibi konuşuyorsunuz. Nasıl bir şirket olduğunuzu gösterdiniz!

  • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi10 Aralık 2013

    Merhaba, Tüketicimizin şikayeti kombi ile ilgidir, farklı firma olduğu için 444 24 74 nolu numara ile iletişime geçebilirler ise yardımcı olunacaktır. Saygılarımla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön