25 Aralık 2015

Bosch Isı Sistemleri Kombi Sürekli Arıza Durumunda!

Severek aldığımız Bosch kombimiz sürekli arıza durumuna geçiyor. Sıcak su ihtiyacımız sürekli yarıda kalıyor. Servis 6 Kere geldi ve hiçbir sorun bulamadıklarını söylediler. Cihazın değişimini istedik. Parçanın 4 defa değişmesi gerektiğini söylediler. O zaman parça değişin tamir yapın dedik. Bu sefer de sorun bulamadıklarını söylediler.

Bosh markasına bu tip sorunlar hiç yakışmıyor. Doğru dürüst servislerle çalışmaları lazım.
Sorunu düzelmiyorsa cihazın değişimini yapmaları lazım. Bosh işlem yapmazsa mahkemeye bizzat vereceğiz.

Onur 1.400 Okunma

Cevaplar

 • Onur12 Ocak 2016

  servis anlamıyor çözemiyor Bosch merkezden ilhan bey diye bir yetkili gaz valfi değişsin diye yazıyor servis formunda parça değişiyor fakat sorun yine çözülmüyor halen kombimiz günde en az 5 ile 7 defa arızaya geçiyor. servisler sorun bulamıyor. fakat yetkililere bildirmemize rağmen hiçbir işlem yapılmadı. sorumlu ayşe hanım bir türlü geri dönmüyor. reset atmaktan bıktık banyodan saçlarımız sabunlu bir şekilde çıkmaktan bıktık, üŞÜMEKTEN bıktık. sorunu Bosch çözmezse yasal tüm işlemleri yapacağız.

 • Onur12 Ocak 2016

  Bosch geri dönüş yamıyor. şikayete bakan yetkili ayşe hanım maalesef geri dönüş yapmıyor. kış ayında kombinin sürekli arızaya geçmesi yüzünden donduk açıkçası. ve sorunumuz halledilmezse her türlü yasal haklarımızı kullanacağız. ve ayşe hanıma çağrı merkezi görevlisi not bıraktığı halde geri dönüş yapmamaktadır. ben ayşe hanımı ne zaman arasam yerinde olmadığı söyleniyor. ve geri dönüş yapsın dediğim halde geri dönüş yapmıyor. müşteri memnuniyeti açısından Bosch markasına büyük zarar veriliyor. kombimizde üretim hatası olduğuna inanıyorum, çünkü hiçbir servis sorun çözemiyor. yaşam alanımızı kısıtlamaya Bosch markasının hiç bir hakkı yoktur. kış ayında bizi soğuğa mahkum ettiniz.

 • Onur28 Aralık 2015

  ivedi bir şekilde dönüş bekliyoruz. telefonla da aradık 1 haftadır dönüş olmuyor. kış mevsimi geldi iyice sıkıntı yaşamaya başladık. rica ediyorum bir an önce sorunumuzla ilgilenin.

 • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi25 Aralık 2015

  Merhaba, Talebiniz değerlendirmeye alınmış olup,sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. BOSCH TERMOTEKNİK MÜŞTERİ HİZMETLERİ 444 24 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön