09 Ağustos 2017

Bosch Isı Sistemleri İç Kapak Bulunamadı!

Bosch Classic Plus markalı kombim arıza yaptı. İzmir Karşıyaka yetkili servisi 05.08.2017 günü arızayı tespit edip, form doldurarak merkezinize iletti. 09.08.2017 (bugün) bilgi istediğimde; değişmesi gereken iç kapağın merkezde ve İzmir'de ki diğer servislerde mevcut olmadığı, ancak 25.08.2017 tarihinde merkezinizce tedarik edilebileceği bilgisi tarafıma verildi. Zaten 1 haftadan fazladır kombiyi kullanamıyor olmama rağmen, bu durumda yaklaşık 20 gün daha beklemem gerekecek. Konuyu bu akşam 444 24 74 no.lu telefonunuza bildirip, şikayet formu düzenlenmesini talep ettim. Ayrıca buradan da yazarak, mağduriyetimin acilen çözülebilmesi adına geri dönüşünüzü ve çözüm önerinizi beklediğimi bildiririm.

Akan 3.830 Okunma

Cevaplar

 • Akan23 Ağustos 2017

  Ne İç Kapakmış Bee. Enteresan bir sebeple özel araç siparişi alır gibi, Bosch Kombi İç Kapak ihtiyacımızı sipariş üzerine üretip, (05.08.2017 - 23.08.2017 arası) toplamda 19 gün geçse de sonunda bugün bizimle buluşturan Bosch Merkez servise / böyle saçma bir uygulamaya seyirci kalan koskoca Bosch markasına / sorunun çözümünü hızlandıracağını belirtip, (elinden geldiğince) bu özel siparişimizi birkaç gün de olsa öne çekebilen Müşteri Temsilcime ve en azından kışın ortasında değil de, yazın sonlarında arıza yapan kombime çok çok çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız!

 • Akan15 Ağustos 2017

  "İnceleme için işlemleri başlatıyoruz. Bu konuda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. " Merhaba. Yukarıya otomatik cevap mesajınızdan bir bölümü kopyaladım. 5 gün önce saat 08.00 de otomatik bir mesajla bunu bildirdiniz ve aynı gün saat 10.25 de telefonumdan arayarak; haklı olduğumu, sorunun çözümünü hızlandıracağını, akşam da net bilgi vereceğini söyleyen müşteri temsilcisinize üç gün üst-üste arayıp-not bırakmama rağmen bir türlü ulaşamadım. Bir telefon veya mesajla durumun ne olduğunu bildirmek bu kadar mı zordur? Yaşadığım bu belirsizliği, temsilcisi olduğunuz markanın büyüklüğüne kesinlikle yakıştıramıyor, bunun büyük bir sorumsuzluk olduğunu üzülerek belirtmek istiyorum.

 • Akan11 Ağustos 2017

  Merhaba. Konunun akibetiyle ilgili acilen net cevap vermeniz rica. Teşekkürler, akan.

 • Bosch Isı Sistemleri Temsilcisi10 Ağustos 2017

  Merhaba Akan Bey, Konu ile ilgili olarak sizinle iletişime geçeceğiz. Bilgi verdiğiniz için teşekkür ederiz. İnceleme için işlemleri başlatıyoruz. Bu konuda sizi bilgilendirmeye devam edeceğiz. Saygılarımızla, Bosch Müşteri İletişim Merkezi Tel: 444 24 74

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön