Ugur A. Teşekkür Mesajı

İlgileri için teşekkür ederim

Bosch İşi Sistemleri Kombi Kart Arızası!

Ugur A. |

2014' te kartı garantiden değişen kombimiz bu sene yine aynı arızayı yaptı (düğmeler kapalı olduğu halde çalışıyor bu şeride kronik sorunmuş) müşteri hizmetlerini aradığımda servis gelmesi gerektiği 45 TL kart değişirse 400 TL civarı olduğu söylendi.

Konunun aynı olduğu ve yardımcı olunması gerektiğini söylediğimde kesinlikle başka bir şey yapılmayacağını artı isteğim yere şikayet edebileceğim söylendi, şimdi soruyorum Bosch kalitesi bu mudur? Seneye bir daha kart arızası verirse 500 TL daha mı vereceğiz? Aynı arızayı tespit için 45 TL daha vermek nedir? Ki emsalleri 900 lira iken 1400 TL'ye alınmış bir kombidir, böyle büyük firma olunmaz, ya garanti mi uzatın, kronik ise cihazı değiştirin.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ugur A.
  17 Aralık
  11:16

  İlgileri için teşekkür ederim

 • Ugur A.
  07 Kasım
  17:59

  Bosch a sorunumuzla kisa surede ilgilendigi için teşekkür ederim. Genel mudurlukten aradılar ve ücretsiz servis gonderdiler kart arizasi olduğu doğru çıktı ve ücretsiz olarak değiştirdiler Bosch kendine yakisani yaptı ama degisen karta garanti vermediler insallah ayni sorun tekrarlamaz o zaman kronik olduğu kesinlesir yinede teşekkürler

 • 04 Kasım
  13:31

  Merhaba,

  Müşterimize şikayetine istinaden geri dönüş sağlanmış olup,konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 24 74

 • 02 Kasım
  17:01

  Merhaba,

  Talebiniz değerlendirmeye alınmış olup,sizinle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  BOSCH TERMOTEKNİK
  MÜŞTERİ HİZMETLERİ
  444 24 74