Bosch İndüksiyonlu Ocak Bir Anda Yanmaya Başladı!

Coşkun A. |

Ocakta sadece çaydanlık varken bir anda ortalık duman oldu, fırını ve ocağı yerinden söktük mecburen yangın çıkmasın diye, Allah'tan evdeydik ve uyumuyorduk, erken müdahale ettiğimiz için dumandan zehirlenmekten kurtulduk. Servisi aradık kartları yanmış dediler hesap 450 TL. Bosch müşteri servisini aradım 3,5 yıllık cihazın durduk yere yanması insan sağlığını tehdit etmesi normal mi diye voltaj kaynaklı olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını söylediler, böyle bir cihazın voltajla ilgili bir önlemi olmaması büyük acizlik. Biz evde dumandan ölsek umurlarında değil Bosch'a olan güvenim bu olayla birlikte maalesef ortadan kalktı

Etiketler :

Ocak Arıza Yetkili Servis Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Coşkun A.
  07 Temmuz
  20:31

  İlk aramamda problem voltaj kaynaklı, evinizin elektriğini kontrol ettirin, yapabileceğimiz bir şey yok diyen müşteri hizmetlerini ocağı yapıp geri getiren servis yalanladı. Adama sorun voltaj kaynaklı olduğu için Tedaş tan bu parayı talep edebilirmiyim dedim, sorun voltaj kaynaklı değil bu cihazlar arada nedensiz bozulur dedi tıpkı benim arabamın arada bozulduğu gibi dedi. Voltajdan olsa evdeki diğer cihazlarda bozulurdu diye de ekledi. Neydi slogan müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlerim miydi? Bosch a hiç yakışmıyor bu hareketler.

 • 04 Temmuz
  15:27

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi