Bosch İlgisizlikleri Konusunda Gerçekten Bosch!!

Cem Y. |

Yaklaşık 2 ay önce Bosch marka bir bulaşık makinası aldık. İnsanın parasıyla rezil olması böyle bir şey olsa gerek. Eşim şuan makinayı kullanmıyor, tüketici mahkemesine gitti. Markaya bir şey diyemem ama bu makina hatalı ya, bütün içine konan eşyaları lekeledi, garip izler bıraktı, buna rağmen gelen servis normal dedi, e-posta attım 2 hafta oldu dönen yok. Bu koskoca dünya devi marka ve sahibinin itibarımı kaybetmektense para kaybederim dediği firma nasıl bu kadar ciddiyetsiz olur anlamak mümkün değil. Bosch markasını bu sorumsuz ve ilgisiz tutumundan dolayı kınıyorum.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem Y.
  13 Kasım
  08:49

  Hala hiç kimse aramadı ne de sordular? Bu bizdeki kuruluşun Bosch marka olduğuna bile emin değilim, bu nasıl anlayıştır ve ilgisizlik... Ne zamana kadar böyle bekleyeceğiz?

 • Cem Y.
  07 Kasım
  18:42

  Bosch firması gerçekten çok şaşırtıcı işler yapıyor, aklım almıyor, bir firma nasıl bu kadar gelişigüzel iş yapıyor yemin ederim anlayamıyorum. Dün aradılar. Şikayetinizle ilgili biz size sonra yardımcı olacağız, ee sonra, sonra bir şey yok? Ne yapacaklar? Kim yapacak? Ne arayan var ne soran?
  Biz bulaştık paramızla rezil olduk. Bir yetkilisi yok mu bu koca şirketin yahu? İnsaf ki insaf... Bilen varsa lütfen bu şirketin en üst düzey yönetiminin adresini telini yazabilirse sevinirim, müşteri iletişim hattına falan yok çünkü, doğrudan arayacağım...

 • 06 Kasım
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi