Bosch İki Aylık Dolabın Bozulması!

İşık B. |

Eski A** buzdolabı, eskiyip sıkıntı yaşatmaya başlayınca değiştirip, daha kaliteli olduğunu düşündüğümüz Bosch buzdolabı aldık. 2 ay önce aldığımız buzdolabı alarm hatası verip soğutmamaya başladı. Piyasanın üzerinde ücret verip Bosch gibi güvenilir bir markadan almamızın sebebi bu tarz sorunlarla mümkün olduğunca geç karşılaşmak ya da karşılaşınca "Güven kaybetmektense, para kaybetmeyi tercih etmelerini" beklemekti. Servis kompresör arızalı dedi, parça değişimi olacağını söyledi. İnternetten araştırmalarım bu arızanın bir kere oldu mu devam edeceği yönünde olduğu için ve henüz 2 aylık mal olması sebebiyle ürünün değişimini istiyorum. Yaz sıcağında yeni buzdolabının bize yaşattığı hayal kırıklığının ötesinde, içindeki her şeyin bozulması da bizi ciddi zarara uğrattı. Dolabın değişmesiyle ilgili talebimi genel merkeze ilettiler, yanıt bekliyorum.

Etiketler :

Soğutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İşık B.
  05 Ağustos
  15:01

  Konuyla ilgili tüketici hakem heyetiyle gorustum, yardımcı olmazsaniz gidip bizzat şikayetimi yapacagim, hakli olmakla kalmayip, tüm mecralarda "guven" ile ilgili safsatalarinizi anlatacağım.

 • İşık B.
  05 Ağustos
  14:24

  Konuyla ilgili olumsuz dönüş yaptılar, ben buzdolabinin degismesini istiyorum, benimle konuşan kisinin de tavri çok tersti, boschun müşteri memnuniyetinin reklam safsatalariyla kalmakta olduğuna uzulerek sahit oluyorum. Derhal konunun cozulmesini istiyorum

 • 05 Ağustos
  13:51

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi