14 Aralık 2015

Bosch Hatalı Üretimli Mal Satışı!

Bosch smS3 0e02tr seri numaralı bulaşık makinemin aldığım günden bu yana üretim hatası sebebiyle yetkili servis çağrılıp ilave parça eklenmiştir. Aynı makinemin 1 aylık bir süredir su kaçırdığı şeklinde çağrılan servisin kesinlikle su kaçışı olan makine kendisini korumaya alır ve çalışmaz şeklinde suçlayıcı tavrıyla karşılaşılmış, makine arka kapağını açması sonucu içerisinde contasının olmadığını daha sonra conta takıp kontrol edeceğini belirtmiş yine firma eksik parça takması, servisin yanında parça bulundurmaması sonucu mağduriyetim devam etmektedir. Bosch kendi hatasını kesinlikle kabul etmeyerek sürekli bizleri sorumlu tutma tavrına devam etmektedir. Bilgilerinize arz ederim.

Ali 221 Okunma

Cevaplar

  • Ali15 Aralık 2015

    SmS3 0e02tr seri numaralı bulaşık makinemin su akıtması şikayetimle gelen yetkili servis tarafından; su akıtan makine kendisini korumaya alır kesinlikle çalışmaz şeklinde bizi sorumlu tutması ile karşılaşılan konuşması sonucu makinemin kapağı açılmış, içerisinde conta olmadığı su kaçağının buna bağlı olabileceği yanında yedek parça olmadığından hafta içine geleceğini söylemiştir. Böyle bir durumda kendisini korumaya almayan makinemin çalışmaya devam etmesinin yine üretim hatasından kaynaklandığı anlaşılmıştır. Üretim hatalı mal yenisiyle değiştirilirken Bosch ısrarla değişimi kabul etmemesi firmaya olan güveninizi tamamen ortadan kaldırmıştır. İlgilerinizi bekler yenisiyle değişimi talep ediyorum.

  • Bosch Temsilcisi14 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir. Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir. Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da [email protected] mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön