24 Eylül 2013

Bosch Geri Dönüş Yapmıyor!

15. 08. 2013 tarihinde yaptığım garanti kapsamında ücret alımı ile ilgili şikayetimin üzerinden 40 gün geçmesine rağmen kimse geri dönüş yapmadı. Sadece anket ile ilgili aradılar. Tek sorunmuş gibi. Üstelik anketi dolduran ve şikayeti yapanın kim olduğunu görmelerine; telefonda yaptığım şikayetlere ve aranacak kişinin defalarca kimliğini belirtmeme rağmen, teyzemi arayarak olayı daha karmaşık hale getiriyorlar.

En son 3-4 gün önce teyzem tekrar aranmış; numaram alınmış; ancak tarafıma kimse dönüş yapmamıştır. Ödemek zorunda bırakıldığım ücretin telafisini kim nasıl yapacak. Üstelik söylenen ücretin de üstünde fazla ödemek zorunda bırakıldım. Neden Bosch yetkilileri bu konuyla ilgili tarafıma geri dönüş yapmıyor?

Gaye 86 Okunma

Cevaplar

  • Gaye30 Eylül 2013

    Bosch müşteri hizmetleri tarafından 26.09.2013 tarihinde arandım;ancak müsait olmadığımı söyledim. Ertesi gün 27.09.2013 tarihinde arayacaklarını söyleyip,üstünden 4 gün geçmesine rağmen hala geri dönüş yapmadılar. Çözüm üretmek bi kenara daha benimle iletişime bile geçmiş değiller. Bu yüzden müşteri hizmetleri ve Bosch markasından kesinlikle memnun değilim.

  • Bosch Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön