30 Eylül 2013

Bosch Garantili Ürüne Servis Ücreti Alıyorlar!

11.12.2012 tarihinde 265 TL ödeyerek tost makinesi aldım. Bir hafta sonra ürünün dış boyaları döküldü ve alt üst tarafı faklı pişirmeye başladı. Servisi aradım. Dış kaplamayı değiştirdiler. Kablolardaki sorundan dolayı farklı ısıtmasının olduğunu söyleyip tamiri yaptıklarını söylediler.Ama farklı ısıtma sorunu devam ediyordu.

İkinci gelen servis her şeyin normal olduğunu söyleyip çıktı gitti. Şimdi ise bulaşık makinesinde yıkadığımız telefonlar dökülmeye başladı. Gelen servis inceleme gereği bile duymadan kullanıcı hatası olabilir diyerek bizden ücret talep etti. Tabi bende kabul etmedim.Ürünümü Bosh genel merkezine hediye olarak göndermeyi düşünüyorum.(Güya garantili)

Fuat 396 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 02 Ekim 2013

    Şu ana kadar bana herhangi bir dönüş olmadı.Sadece eşimi arayıp teflonların garanti kapsamında olmadığını söylemişler.Halbuki ben ürünü alırken tüm parçalarının garanti kapsamında olduğunu özellikle söylemişlerdi bana.Yine teflonların bulaşık makinesinde yıkanabileceğini ve bundan dolayı bir sorun yaşanmayacağını söylemişlerdi..Ama şimdi sorunu görünce kullanıcı hatası deyip işin üstesinden çıkıyorlar...En kısa sürede sağlıklı bir cevap bekliyorum..

  • Bosch Temsilcisi30 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön