Bosch Garanti Servisindeki Aksaklıklar!

Şadiye T. |

01.03.2013 tarihinde alınan k6n57x01ne cihaz kodlu buzdolabı 15 gündür bozuktur. İlk Bosch çağrı merkezini aradığımızda 2 gün sonra geldiler. Buzdolabında karlanma olduğunu söyleyip fişin çekilmesi gerektiğini ve 2 gün boyunca fişin takılmamasını söylediler. Fakat dolap yine soğutmadı, çağrı merkezini tekrar aradık yine geldiler bu kez de dolaba 2 parça takacaklarını söylediler. Tekrar tekrar aramamıza rağmen 1 hafta sonra yani 16.09.2015 tarihinde buzdolabını atölyeye götüreceklerini söylediler ve buzdolabını götürdüler. 16.09.2015 tarihinden beri çağrı merkezini sürekli arıyoruz ve bizi sürekli erteliyorlar şu gün gelecek bekleyin diye fakat hala buzdolabı gelmiş değildir.

Etiketler :

Soğutma Problemi Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şadiye T.
  23 Eylül
  21:45

  Dolabımız halen gelmiş değildir artık bir çözüm bulun lütfen 2 haftadır buzdolabımız bozuk. Markanıza güvenerek sizden beyaz eşya alan insanları mağdur etmeye hakkınız yok. Bizi ertelemekten vazgeçin artık.

 • 22 Eylül
  14:49

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi