Bosch Garanti Belgesine Ek Sürenin İşlenmesini İstiyorum!

Canan O. |

9. 7.2012 tarihinde aldığım Bosch marka buzdolabı ayıplı mal çıktığından, tüketici mahkemesi tarafından alınan kararla geçen hafta ilgili firmaya iade edildi. Servis raporlarında geri iadesini talep ettiğim var.

Temmuz 2012 Bornova servisine gidip, kullanmadığımdan ve iade talebin olduğundan garantinin, yeni alacağım aynı markanın buzdolabına sayılmasını talep ettim. Mahkeme sonuçlanınca yardımcı olabileceklerini söylediler.

Servise gelen personelde sadece yapılabileceğini iletti. Yeni buzdolabı siparişi verip 4446333 no'lu müşteri hizmetlerini aradığımda böyle bir hizmetleri olmadığını söylediler. Ek garanti belgesi tutarı 99 TL ödemesini yeni dolabıma işlenmesi.

Etiketler :

Garanti Süre Personel Garanti Belgesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Canan O.
  30 Ekim
  22:02

  firmanın kendi bünyesinde iletişim sorunu var. Bu gün tekrar aradım .not aldıklarını yetkililere iletileceği söylendi. Hesabınıza pazartesi geçiyoruz dendiği halde 1 ay oldu ,hala sonuç yok.

 • Canan O.
  27 Ekim
  18:58

  3.ekim de ki şikayetimle ilgili 99 tl hesabıma yatacağını söyledikleri halde defalarca aramama rağmen tamam hemen geçiyoruz deyip halen sonuçlanmamıştır. Bosch gibi bir firmanın kendi bünyesinde bir iletişim sorunu var sanırım ...

 • 03 Ekim
  16:27

  Sayın İlgili,

  Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır.

  Bilgilerinizi rica ederiz.

  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi

  444 6 333