Bosch Fırında Elektrik Kaçağı Var.

Emrullah G. |

Fırın üzerindeki alarm düğmeleri ürünleri aldıktan kısa bir süre sonra içe gömüldü. Garanti kapsamında değişildi, fakat garanti süresi bittikten kısa bir süre sonra tekrar içe gömüldü. Bugün ise bir buçuk yaşındaki çocuğum parmağını o boşluklardan içeri soktu ve elektrik çarptı ama neyse ki Allah korudu da evin sigortası attı.

Aldığımız diğer Bosch markalı buzdolabı derin dondurucusu buz tutar koku yapar, çamaşır makinası evin içinde yürür, apartmanı sesten ayağa kaldırır,bulaşık makinası leke ve kalıcı çizikler bırakırdı ama sonun da bu da oldu az kalsın fırın kızımın hayatına mal oluyordu. Müşteri hizmetleri de hala olayın ciddiyetini anlamadı. Yazık bu markaya benim gibi para verenlere çok yazık.

Etiketler :

Gösterge-Panel-Düğme Gaz-Elektrik Bağlantı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrullah G.
  21 Temmuz
  09:34

  Bosch markası adı gibi \"boş\" bir markadır.Birçok yeni evdeki gibi benim evimin elektrik sigortasında da alçak akım rolesi olduğundan sigorta atmış.Eski elektrik tesisatlı evlerde böyle bir olayın başıma gelmesini ve sonuçlarını düşünemiyorum bile... Bu marka fırını olan çocuklu aileler bu durumu iyi değerlendirsin.

 • 12 Temmuz
  13:55

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi