13 Temmuz 2013

Bosch Extra Ücret Alarak Sattığı Garantiye Geçersiz Diyor !

Evimize Bosch marka bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi aldık. Satın alırken her ikisi için de extra ücret ödeyerek garanti süresini uzattırdık. Satış temsilcisi bize çok ısrar etti diye satın aldık. Normal garanti süresi bitti. Şuanda extra garanti süresi içerisindeyiz ve bu garanti yine Bosch tarafından sağlanmakta.

Bulaşık makinesinin iç sepetlerinde paslanma oluştu. Bu sebeple bu sepetlerin değiştirilmesini istiyoruz. Ancak sepetlerin değişimi normal garanti süresinde oluyormuş, ama extra garanti süresinde olmuyormuş. O zaman toplamda 327 TL ödeyerek aldığımız garanti süresi uzatma ne işe yarıyor ? Bosch, kendi müşterisini mi yanıltıyor?

Said 235 Okunma

Cevaplar

  • Said19 Temmuz 2013

    iki sepet için 360 TL ödemem istenildi. %30 indirim yapalım dediler. Yeni bulaşık makişneleri ortalama 1000 TL iken sadece sepete bu kadar yüksek rakam verilmesi hiç mantıklı değil. Eskiyince yenisini al mantığıyla çalışıyor bence Bosch. Yedek parçalar bu kadar pahalı olmamalı.

  • Bosch Temsilcisi13 Temmuz 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön