Toplam çözüm sayısı
..
Bosch Elektrikli El Aletleri ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Mustafa'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Bosch Elektrikli El Aletleri GSS 160 Zımpara Makinesi Tedarik Sorunu!

1359görüntüleme
Mustafa
Mustafa 12 Ekim 2018 23:24

Bosch GSS 160 zımpara makinesi aldım. Kutu içerisinden çıkan her başlık için bir zımpara kağıdı çıktı. Hepsini kullandım ve şimdi makine için yeni zımpara bulamıyorum. Müşteri hizmetlerinin yönlendirdiği tedarikçilerde bile bulunmuyor. 800 TL zımpara makinesi çöp olacak yazık.

Bosch Elektrikli El Aletleri Logo
Bosch Elektrikli El Aletleri05 Şubat 2019 11:07

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili gerekli araştırma ve değerlendirme sağlandıktan sonra sizinle tekrar irtibata geçecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

Bosch Elektrikli El Aletleri Logo
Bosch Elektrikli El Aletleri05 Şubat 2019 17:39

Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, konu ile ilgili çözüm önerileri tarafınıza iletilmiştir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

Mustafa
Mustafa27 Şubat 2019 10:52

Hala beklemekteyim sattıkları makinenin zımpara kağıdını bulamayan bir marka. Makine ne kadar iyi olursa olsun zımpara kağıdı yoksa hiçbir işe yaramıyor. Böylelikle Bosch markası yıllarca sorun vermeden rafta bekleyebiliyor. Çok üzüldüm.

Mustafa
Mustafa27 Şubat 2019 10:56

Müşteri temsilcisi benimle iletişime geçmiş ve bana öneride bulunmuş. Yazdığım şikayete çözüm bulamayan Bosch bir de iletişime geçildi diye yalan mesaj yazıyor.

1 Yorum

Hamit
Hamit01 Aralık 2018 17:15
 

Bosch partnerine bile böyle yapıyorsa zaten müşteriye neler yapmaz. Elektrikli süpürge ile bir dönem tanışmıştım ama doğru olan ise cidden Bosch o eski Bosch değil... Zaten Alman sanayisi Otomobilde uyguladıkları ticari ahlaksızlıkta en çok kullanılan ekipmanlarıda Bosch üretiyor.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile