30 Mayıs 2016

Bosch Elektrikli El Aletleri Matkabım 1 Aydır Tamir Edilmedi

03 Mayıs 2016 tarihinde İzmir Bosch Aygem yetkili servisine arızalanan matkabı gönderdim, bana 2 hafta içerisinde tamir edilip gönderileceği söylenmesine rağmen ürün gelmedi. Aradığımda bir hafta sonra gelecek denildi ve yine gelmedi. Tekrar aradığımda yine bir hafta sonra dediler ve bugün aradım. Aradan 27 gün geçti ve servis elemanının verdiği cevap komik ama yine haftaya oldu. Merak ettiğim bir konu koskoca Bosch servisinde ve firmasında matkabın arızalanan parçasından hiç olmaması, bir daha mı Bosch elektrikli aletlerinden almak tövbe, umarım herkes görür bu yazıyı ve ilgisiz oluşlarını düzensiz ve basit iş yaptıklarını.

Sonuç olarak iş nereye varacak bilmiyorum adamlara ne yapalım diyorum, mahkemelik mi olalım diyorum bir matkap için bana verdiği cevap siz bilirsiniz oluyor. Umarım bir yetkilisi bu yazılanları görür de yardımcı olur belki.

Berk 751 Okunma

Cevaplar

 • Berk 15 Eylül 2016

  Bir ay gibi uzunca bir süredir yazılamayan cevapla aslında biz sizi takmıyoruz şeklinde imalı bir cevabıda dolaylı yoldan bana veren firmaya ben daha başka bir şey diyemiyorum.

 • Berk 15 Ağustos 2016

  İzmirdeki yetkili servisten hangi parçanın değiştirildiğine dair yazı istedim gönderemeyeceğini söyledi İstanbul merkezi aradım oradan da ben izmiri ararım yollattırırım denildi o gün bu gündür gönderilecek. Benim ürünümde ne değişiklik oldu resmi bir belge yok elimde hala. Bir daha Bosch mu töbe töbe... Memnun değilim arkadaş servisinizden, 2 aya yakın oyaladınız beni. Garantiden 20 gün üzeri dönmeyen ürün yenisiyle belgelemek şartıyla yenisiyle değiştirilir diyor sözleşme sırf bu yüzden bana resmi evrak gönderilmedi. Ayrıca tamir olan ürüne tamire giderken ve gelirken ücret verilmeyeceğini biliyorum giderken vermedim lakin gelirken bana kargo ücreti çıkardılar o da ayrı bir olay.

 • Bosch Elektrikli El Aletleri Temsilcisi01 Ağustos 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, konu ile ilgili çözüm önerileri tarafınıza iletilmiştir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

 • Bosch Elektrikli El Aletleri Temsilcisi31 Mayıs 2016

  Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, tarafınıza ulaşamamıştır. Konu ile ilgili detaylı görüşme sağlayabilmeniz için 444 80 10 Bosch Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön