25 Haziran 2015

Bosch Elektrikli El Aletleri Bosch Profesyonel Şarjlı Matkap 2 Senede İptal!

13.05.2013 yılında Bosch profesyonel şarjlı matkap aldım garantisi bitti garanti bitmeden önce pili bozuldu, garantiye gitti geldi yaptılar neyse 22.06.2015 tarihinde makine bozuldu. İnternet'ten telefon numarası aldım.

Bana verilen telefon numarasında laubali boşboğaz bir vatandaş çıktı artist artist konuştu telefonunu unuttuğum için yazamıyorum ama yarın yazacağım. Neyse benden ücret karşılığında bunun tamir edileceğini söyledi ve bunun 2 senede bozulabileceğini söyledi arkadaş.

Neyse demek ki Bosch marka ürünler 2 yılda bozuluyormuş demek ki insanların güvenini kaybetmek para kaybetmeye tercih ediliyormuş. Bosch'un prensibi değişmiş buradan bunu anladım makineyi servise gönderdim, bakalım.

Erkan 380 Okunma

Cevaplar

  • Bosch Elektrikli El Aletleri Temsilcisi07 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, konu ile ilgili çözüm önerileri tarafınıza iletilmiştir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

  • Erkan02 Temmuz 2015

    İlgilenicez donucez size ama sonuç koca bir hiç ve bilinmezlik

  • Bosch Elektrikli El Aletleri Temsilcisi26 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz. Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili sizinle irtibata geçmiş olup, konu ile ilgili gerekli araştırma ve değerlendirme sağlandıktan sonra sizinle tekrar irtibata geçecektir. Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Bosch İletişim Merkezi 444 80 10

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön