18 Eylül 2013

Bosch Dolabım Rafı Patladı Garanti Dışı Kaldı!

1 hafta önce Bosch bayisinden bir buzdolabı aldım. Buzdolabını gelip kurdular ; fakat evde elektrik aboneliği olmadığı için sadece açıp kapadık. Bir hafta sonra elektrik geldiğinde ve buzdolabını kullanmadan temizlemek istedim. Soğutucudaki cam raflardan birini çıkardım. Elimde temizlerken cam patladı ve parçalandı. Hiçbir şey yapmamamıza rağmen kalitesizlikten patladı.

Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım; fakat parça için ücret talep edildi. Düğünüm olacağı için uzatmadım tamam dedim. Bu seferde servisten parçanın 2 günde de gelebileceğini ,2 ayda da gelebileceğini ifade ettiler. Lütfen 2 gün ile 2 ay arasında 58 günlük bir fark olduğunu biri Bosch'a anlatsın. Bir daha Bosch mu ? Ssla almayacağım.

Ahmet 321 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet18 Eylül 2013

  Şikayet No : 1969409 ve bu şikayette raflarınızın kalitesizliği ile ilgili..

 • Ahmet18 Eylül 2013

  Şikayet No : 2011342. bu şikayet te aynı konuda cam raf patlamış. Ama tabi boscha göre patlamaz patlayamaz.

 • Ahmet18 Eylül 2013

  evet az önce aradılar durduk yere camın patlayamıcanı sağolsun cam uzmanı arkadaşlar belirttiler. Gerekli açıklamaları da kullanım klavuzunda bulabilirmişim onuda söylediler. Ne diyeyim ki. Ama aldık bir defa hata bende. etrafımdaki bütün herkese olayı anlatıyorum ki başka kimse hataya düşmesin.

 • Bosch Temsilcisi18 Eylül 2013

  Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, BOSCH İletişim Merkezi 444 6 333

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön