Bosch Disiplinsiz Bosch Servisi Çalışanı.

Eylem Y. |

10 Ekim tarihinde Bosch servisi Bursa kent meydanı servisinde süpürgemin kablo sorunu vardı, servisten İ. bey diye biri beni arayarak süpürgenizin motorunu temizlemesi gerektiğini daha iyi çalışır söyleyip bu işlem karşısında 180 TL para talep etti kablo parası içinde ben de iyi olur düşüncesiyle yapın dedim. Daha sonra tanıdık arkadaş vasıtasıyla parayı 140 TL'ye düştü. Süpürge teslim ettikten sonra biraz çalışınca kırmızı alarm veriyor diye servisi tekrar aradım, İ. adlı kişi süpürgenin içini temizleyip tekrar bana gönderdi sorun tekrar devam etmeye başladı telefonda İ. denen kişiyle görüştüğümde o zaman filtreden adam müneccim uzaktan anlıyor süpürgenin neyi olduğunu süpürge bir hafta servisinde duruyor anlamıyor sonra bana filtre sipariş etti filtre geldi ve sorun aynı adam dalga geçer gibi o zaman kart tandır. Bu nasıl çalışma disiplini?

Etiketler :

Filtre Sistemi Yetkili Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Eylem Y.
  17 Mart
  13:24

  Bosch müşteri hizmetleri 14 Mart tarihinde yönlendirmiş olduğunuz alemdar servisindeki arkadaşlar süpürgeyi gelip aldıktan bir gün sonra sorunu çözüp 50 TL ücret ödeyerek teslim aldım. 10 ay kent meydanı servisindeki çalışanız ilhami bey bakım parası adı altında 140 TL para aldı ve süpürge aynı sorunla defalarca servise gidip geldi. Kent meydanı servisiniz benden almış olduğu parayı geriye talep ediyorum. Süpürgenin hortumla Makine arasındaki parçası değişti alemdar servisinde bu servis sorunu görüp çözebiliyorda kent meydanı servisiniz sorun çözeceğine kendisi sorun oluyor anlamış değilim. Bu insan kandırmak değil mi

 • 14 Mart
  11:16

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi