Bosch Değişim Yapmıyor!

Cengiz B. |

2,5 ay önce aldığım Bosch marka buzdolabının motoru arıza yaptı servis geldi ve motor değişim arızası yazdı, bende ürünün yeni olduğunu ve değişim yapılmasını istedim. Yetkili kişilerle yaptığım görüşmede 1 ayı geçtiğini ve değişim yapamayacaklarını söylediler. Tüketici Hakları Derneği avukatı ile yaptığım görüşmede değişimin yapılacağını fakat firmayı mahkemeye vererek olacak bir süreç olduğu için 1 yıl sürer dedi tabi bu süre içinde dolabımız bekleyeceği için çaresiz motor değişimini kabul ettim maalesef firmalar bu süreçleri bildikleri için sizi böyle çaresiz bırakıyorlar tabi ki düzgün firmalar için söylemiyorum.

Etiketler :

Motor Arıza Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz B.
  11 Nisan
  17:45

  Evet hemen iletişime geçtiler fakat yine istedikleri oldu sadece motoru değiştirdiler satıcı firmayla direk irtibata geçseymişim değişim yapabileceklerini söylediler tek suçumuz Bosch yetkilileri ile görüşmek bir daha Bosch markamı asla

 • 27 Ocak
  09:24

  Değerli Müşterimiz,

  Bizim için çok değerli olan görüş ve önerilerinizi ilettiğiniz için teşekkür ederiz.
  Müşteri İlişkileri Yetkilimiz başvurunuzla ilgili en kısa sürede sizinle irtibata geçecektir.
  Tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 63 33 Bosch Çağrı Merkezimiz 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.
  Ayrıca www.bosch-home.com’dan Müşteri Hizmetleri sayfamıza ya da boschdestekmerkezi@bshg.com mail adresimizden bize ulaştığınız takdirde sizinle derhal irtibata geçilecektir.
  Markamıza karşı gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Saygılarımızla,

  BOSCH İletişim Merkezi