23 Eylül 2013

Bosch Değişim İsteğimi Kabul Etmiyor!

Bosch nofrost buzdolabı aldım. Dolabın alt kapağını kapatırken, nofrost kısmının bazen açık kaldığından arada buzlanma olduğu için servisi birkaç kez çağırdım, sorun giderilmedi. Sorun devam ettiğinden tüketici kanunun 4. maddesi (ayıplı mal) kapsamında misliyle değişim talep ettim. Ancak gerek servis, gerekse firma duyarsız kaldı .

Dolabımda sorun olmadığını, alt kapağı daha yavaş kapatırsam açılmaz tarzında telkinlerle geçiştirilerek mağdur edildim. Malesef duyarlı bir üst düzey yöneticiye de ulaşamadım. Firmanın yasal süre içindeki değişim talebimi reddetmesini, tüketici kanunu hiçe saymasını büyüklüğüne yakıştıramadım. Hayal kırıklığına uğradım. Reklamlar güzel ama laflar hepsi 'boş'muş.

Ender 270 Okunma

Cevaplar

  • Ender 30 Ocak 2014

    Samsun bölge sorumlusu, çok kibar bir bey, konu ile ilgili geldi.sorunu çözdü.teşekkür ederim. Bence sorunun bu kadar büyümesinde ve uzamasında servisin bilgisizliği olmuştur.Yani sorun yokmuş gibi davranıp müşteriyi ikna etme gayretidir.

  • Ender 26 Eylül 2013

    formalite bir telofon geldi.çözüm adına bir gelişme yok şu ana kadar.kontrol tamamen onlarda hiç umurlarında değil,bundan sonra bırak ürünü almayı reklamını bile seyretmem

  • Bosch Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sayın İlgili, Başvurunuz Genel Müdürlüğümüze iletilmiş olup, gerekli işlemler başlatılmıştır. Bilgilerinizi rica ederiz. Saygılarımızla, SIEMENS İletişim Merkezi 444 66 88

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön